Yengeç Burcu 21 – 27 Ocak 2019

21 Ocak 2019

Yengeç Burcu 21 – 27 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

21 Ocak Aslan burcundaki Ay tutulmasını para ve değer evinizde yaşıyorsunuz. Bu konularda bir bitiş ve yeni bir başlangıç konuları gündeme gelebilir. Para kaynaklarınızda artış söz konusu olabilir. Hakkınızı alamıyorsanız bunu talep etmek isteyebilirsiniz.

Bu haftanın öncelikli konusu kendiniz, para, değer, kardeşler, iletişim, aile, aşk ve çocuk.

Bu hafta günlük rutin işlerinizi yaparken bir anda karşılaşacağınız insanlarla aşk yaşayabilirsiniz. Özellikle farkındalığınızın açık olmasını tavsiye ederim.

Şeker, kilo, hormon, kaşıntı gibi konulara bu hafta ekstra ekstra dikkat etmek de fayda var. Yine de sağlık konularında şanslısınız ancak şansı da fazla zorlamaya gelmez.

Kariyerle ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Agresif tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle de yanınızda çalışan insanlarla olaylar büyüyebilir. Günlük rutin işlerinize çok fazla yoğunlaşmak ve koşturmak durumunda kalabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işlerde hayal kırıklıkları yaşama riskiniz var, vize işlemleriniz varsa biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.