Yengeç Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Yengeç Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Günlük sorumluluklarınızda yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Yanınızda çalışan insanlar değişebilir. Yurtdışı bağlantılı işler gündemde. Hobiniz olan bir konu hakkında eğitim almak için şahane bir haftadasınız. Yaratıcılığınızı ortaya çıkardığınız, romantik olmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. İyimser bakış açınız, yeni çevrelerde bulunma isteğiniz artacaktır. Küçük detaylara takılıp, kendinizi ve çalışma arkadaşlarınızı eleştirebilirsiniz.  Mesleki anlamda eksiklerinizi fark edecek, çözüme kavuşturacaksınız.  Kendinize yatarım yapacak ve karşılığını alacaksınız. Hızlı ve pratik düşünme şekliniz ile işlerinizi halledeceksiniz. Çalışma isteğinizin arttığını ve verimli çalıştığınızı göreceksiniz. Dışa dönük olmak isteyeceksiniz. Kendi fikirleriniz konusunda ısrarcı olmayın.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.