Yengeç Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

Yengeç Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftayı yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişiminiz, kısa yolculuklarınızın aktif olacağı bir şekilde geçireceksiniz. Sosyal çevreniz aracılığı ile kazanç sağlayabilirsiniz. Farklı düşüncedeki insanlarla bir araya gelmek fayda sağlayacaktır. Kardeşlerinizle aranızda fikirsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak iyi gelecektir. Çevrenizde olup bitenler hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla iletişim içindeyken eleştirel olmamaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde baskın davranabilirsiniz. Statünüz ve gücünüzle etkileyici olduğunuzu düşünebilirsiniz. İş ilişkilerinizde detaycı yaklaşımlarınızla başarılı olabilirsiniz. Her türlü konuda katı kurallar koymamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yenilikler ve pratik fikirler işlerinizi ve iletişiminizi kuvvetlendirecektir. Ailenizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde diplomatik davranabilirsiniz. Enerjinizi evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.