Yengeç Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Kasım 2023

Yengeç Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma ortamınız ve arkadaşlarınız, günlük işleriniz, evcil hayvanlarınız bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında yer alacak. Partnerinizle ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir. Yaşadığınız ilişki sizi geliştirip dönüştürecektir. İlişkinizde sahiplenici ve kıskanç tavırlar gösterebilirsiniz. Kendi gücünüzün farkına vardığınızda iletişim kurarak günlük hayatınızı çok iyi idare ettiğinizi göreceksiniz. Yapabileceğiniz hedefler belirleyin. Yaptıklarınızla fark edilmek isteyebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde baskın davranmaktan kaçının. Günlük işlerinizde detaylar sizi sıkabilir. Birçok işi bir arada yapmaya çalışırken sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkiniz işinizi kolaylaştıracaktır. Gün içinde yaşadığınız küçük şeyler sizi mutlu edecek. Ailenizle birlikte olmayı önemseyeceksiniz. İşinizle ilgili konularda ailenizin etkisi altında kalabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için yapmanız gereken belki de biraz risk almak olabilir. Planlarınızı gerçekleştirme inancınızı kaybetmeyin. Enerjik ve çalışkan olacaksınız. Spora başlamak istiyorsanız uygun bir dönem olacak. Planlı hareket ederseniz işlerinizi yetiştirme konusunda endişe etmenize gerek kalmayacak.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.