Yengeç Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Yengeç Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu motivasyon kaynaklarınız, dış görünümünüz, hayattan beklentileriniz oluşturacak. Farklı bakış açıları kazanmaya çalışırken kendi doğrularınızdan vazgeçmemelisiniz. Yeni tanıştığınız insanlara kendinizi anlatmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Daha çok insanla iletişime girebilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler karşınıza çıkabilir. Sizi destekleyen kişilerle beraber olmak isteyebilirsiniz. Sıcak, samimi halinizle ilgiyi üstünüze çekebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı korumacı olabilirsiniz. Fikirlerinizi uygulamaya koyarsanız kazançlı çıkabilirsiniz. Sevgilinize karşı özverili ve cömert davranabilirsiniz. Kısa sürede gerçekleştireceğiniz hedefler sizi motive edecektir. Sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirirseniz aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Kariyerinizde sahip olduklarınızı ve finansal gücünüzü arttırabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.