Yengeç Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2022

Yengeç Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Genel ilişkileriniz, iş ortaklıklarınız, evliliğiniz, başarılarınız, yaşamdaki hedeflerinizle meşgul olacağınız bir haftaya merhaba diyeceksiniz. İlişkilerinizde partner odaklı davranmanız kendinizi ihmal etmeniz söz konusu olabilir. Enerjinizi özgüveninizi ortaya çıkarmak için kullanacak ve faydasını göreceksiniz. Gerçekçi hedeflerle ilerlemeniz ilişkilerinize de olumlu anlamda yansıyacak. Partnerinizle keyif aldığınız aktivitelerde bulunmak size de iyi gelecek. Kariyerinizle ilgili yeni atılımlar yapacaksınız. İlişkilerinizi sahiplenecek, odak noktanız ve sorumluluk alanınız partneriniz olacak. İşiniz nedeniyle çıkmak zorunda kalacağınız seyahatler ilişkinizdeki sorumluluklarınızı aksatacak. Sosyal çevrenizdeki değişim ilişkilerinizdeki beklentilerinizi değiştirebilir. Partnerinizle fikirlerinizi paylaşmak isteyecek, inançlarınız ve merak ettiğiniz, hayal gücünüzü besleyen konuları ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.