Yengeç Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Yengeç Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Haftanın ilk günü partneriniz ve onun ailesi ile ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz. Özellikle eşinizin annesi yüzünden aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Aynı gün eğitiminiz ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz: Çarşamba günü itibariyle odağınız arkadaşlıklarınızda olabilir. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Pazar günü bir arkadaşınız ile tartışabilirsiniz. Arkadaşlığınızda sorun yaşanabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.