Yengeç Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Yengeç Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin kardeş, kuzenler, eğitim, yakın çevre, yurtiçi seyahatleri temsil eden 3. Evinizde gerçekleşecek ve artık burada olayların ortaya çıkması, gereksiz şeyleri bırakma dönemine girebilirsiniz. Kardeşlerinizle problemleriniz varsa çözülebilir, aldığınız eğitimlerin sonucunda artık bu konulardan gelir elde edebilirsiniz. Yurtiçi seyahatler bol bol gündeme gelebilir.

Kariyer konularında kendinizi kurban etmeye eğilim gösterebilirsiniz, fazla mesailer, gereğinden fazla çalışmak gibi konular gündeme gelebilir. Toplum önündeki statünüzü korumak adına kendinizden ödün verebilirsiniz.

Eş, ortaklı işlerde, davalık işlerinizde artık sorumluluklarınız daha fazlasıyla gündeme gelebilir, bu konulardaki problemleri bir kadın figürü sayesinde çözebilir, yeni dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Yabancı insanlar, yurtdışı konuları, akademik konular ve yurtdışı seyahatleriyle ilgili konularda kendinizi daha yaratıcı hissedebilir, bu konularda daha fazla başarı sağlayabilirsiniz.

Yanınızda çalışan insanlar ve sağlık konularında dikkat etmeniz gereken süreçlerdesiniz olaylar gereksiz yere büyüyebilir, iletişim problemleri yaşanabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”30″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.