Yengeç Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Yengeç Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini iletişiminiz, kardeşleriniz, yakın çevreniz, kısa yolculuklarınız oluşturacak. Yanlış anlaşılmalara ve anlamalara dikkat etmekte fayda olacaktır. Öğrendiğiniz bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz gerekebilir. İkili ve ortaklı ilişkilerinizde son sözü söyleyen olmak isteyebilirsiniz. İletişim kurarken karşınızdakine de fırsat vermelisiniz. Kısa seyahatler gündeminize gelebilir. İç dünyanızdaki dengeyi sağlamak isteyebilirsiniz. Evinizde vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Sevdiğiniz insanları evinize davet edebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aile içindeki kırgınlıkları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Kendi değerinizi ortaya çıkarmak için mücadele edebilirsiniz. Finansal konularda şanslı olacaksınız, ancak fevri kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.