Yengeç Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Yengeç Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yengeçler ve Yengeçler;

Sizin tüm hayatınızı ele alan Dolunay özellikle “ben-biz” anlamında sizi oldukça dönüştürebilir. İlişkilerinizde, ortaklıklarınızda ve sosyal ortamlarınızda maddi olarak ya da manevi olarak değerinizi görebilirsiniz. Yeterli düzeyde değerli hissetmiyorsanız durumu değiştirmek ve kestirip atmak için mükemmel zamanlar. Maddi konularda destek alabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca hobileriniz, çocuklarınız, aşk ve sosyal çevreniz ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü ilişkilerle alakalı değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi günden itibaren bir ay boyunca odak noktanız maddi gelirleriniz olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.