Yengeç Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Yengeç Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değerleriniz, sahip olduklarınız, maddi kazanımlarınızla ilgili gelişmelerin olacağı bir hafta geçirebilirsiniz. Maddi kazanç sağlama konusundaki şansını görmemezlikten gelebilirsiniz. Biraz zorlansanız da finansal açıdan desteklendiğiniz bir hafta olacak. Eviniz ve ailenizle ilgili konuları bahane etmeden kariyerinizde ilerleme zamanını başlatmanız gereken zamanlar olabilir. Farklı düşünme tarzınız ve sezgisel yeteneklerinizle insanların üzerinde etki yaratabilirsiniz. İnandıklarınızla ve hissettiklerinizle davrandığınızda özgüveniniz artabilir. Seyahat planlarınızla ilgili aksaklıklar ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde güç savaşlarına girmemeye çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizi etkileyebilirsiniz. Kısa vadeli planlarınızdan kazanç sağlayabilirsiniz. Maddi imkanlarınızı arttırmak adına girişimci ve cesur davranabilirsiniz. Kendinize olan inancınızın artacağı ve değerlerinize sahip çıkmak isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Kendinizi göstermek adına fazla harcama yapmaktan kaçınmanız iyi olacaktır. Düşünceniz sadece para kazanmak olmamalı, sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı unutmamalısınız.  Sosyalleşmek her anlamda zorluklarla başa çıkmanıza destek olacaktır.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.