Yengeç Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Yengeç Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Beklentileriniz, arkadaş çevreniz, organizasyonlar ile geçecek bir hafta olacak. Arkadaş gruplarınızla bolca vakit geçireceksiniz. Size faydalı olduğunu düşündüğünüz etkinliklere katılacaksınız. Arkadaşlarınız arasında ilgi görmek isteyeceksiniz. Pratik ve üretken olmanız birçok organizasyonda bulunmanızı ve görünür olmanızı sağlayacak. Arkadaş gruplarınızdan beklentilerinizin fazla olması hoşa gitmeyecektir. Gücünüzü ortaya çıkarmak için ısrarcı ve hırslı olabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Hafta sonu için yaptığınız planlarda aksamalar yaşayabilirsiniz. Bir organizasyonda bulunacaksanız her şeyi iki kere gözden geçirin. Kariyer beklentilerinizi gerçekleştirmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.