Yengeç Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Yengeç Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken ortaklıklarınız, ikili ilişkileriniz, rakipleriniz, dönüşüm enerjiniz, ortaklaşa kazançlarınız ile başlayacaksınız. İlişkilerinizde anlaşılmadığınızı, iletişim kuramadığınızı düşüneceksiniz. Hafta sonuna girerken rahatlıkla iletişim kuracak, görüşlerinizi paylaşabileceksiniz. İlişkilerinizi önemseyeceğiniz bu hafta, güçlü insanlarla bir araya geleceksiniz. Sağlam ortaklıklara imza atabilirsiniz. Rekabete girmemeniz iyi olacaktır. Krizleri çözme konusunda duyarlı, kazanılan paraların paylaşımı ile ilgili adaletli olacağınız bir süreç olacak. Kendi kazançlarınızı da kullanırken zorda olduğunu düşündüğünüz insanlar için fayda sağlamaya çalışacaksınız. Sosyal ve paylaşımcı  yönünüzü ortaya çıkaracak, arkadaşlarınızla daha çok zaman geçireceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.