Yengeç Burcu 15 – 21 Nisan 2019

15 Nisan 2019

Yengeç Burcu 15 – 21 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

19 Nisan tarihindeki dolunay sizin aile, eviniz, ebeveynlerinizin olduğu alanda gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz. Ev almak istiyorsanız, taşınmak istiyorsanız bu süreçte bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Eş ve ortaklı işlerde yurtdışı konuları, seyahatler gündeme gelebilir. Bu konuda problemler yaşamışsanız bu hafta çözebilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedebileceksiniz. fakat bu alanda da fazla para harcama riskiniz var. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda da maddi harcamalar gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili olarak eski hastalıklar nüksedebilir eğer böyle bir durumununuz varsa dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Kariyer konularında artık biraz daha rahatlayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu konulardaki problemleriniz çözülebilir özellikle de kadın figürlerin desteğini alabilirsiniz. Yeni imzalar atabilirsiniz.

Kendinizi en çok arkadaşlarınızın yanında iyi hissedebileceğiniz, bol bol sosyal aktiviteye dahil olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Aşk konularında kendi içinizde problem yaratıyor olabilirsiniz, eğer bir probleminiz varsa bunu hayal dünyanızda daha da problematik hale getirmek yerine iletişim kurmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.