Yengeç Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

Yengeç Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaş gruplarınız, projeleriniz, yeni fikirler ve insanlar, seyahat planlarınızla geçecek bir hafta olacak. Arkadaşlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Entelektüel bilgi arayışı ve kendi doğrularınıza inanma isteği duyabilirsiniz. Özellikle kendinizle ilgili sezgilerinizin doğruluğunu yaşayabilirsiniz. Kendi hayalleriniz içinde kaybolmamaya çalışın. Farklı düşünce sistemlerine kendinizi açarsanız, daha çok insana ulaşabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızın içinde yalnız kalma isteği duyabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmaya çalışırken zaman zaman kendinize olan güveninizi sorgulayabilirsiniz. Gruplar içerisinde edindiğiniz tecrübelerinizi kullanabilirsiniz. Finansal açıdan güçlü olma isteğiniz artabilir. Karar verme aşamasında kendi imkanlarınız mı başkalarının kaynakları mı sorusuna cevap aramak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize güveninizin artacağı ve güçlü hissedeceğiniz bir hafta olabilir. Miras yolu ile ya da alacaklarınızı temin ederek elinize para geçebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.