Yengeç Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Yengeç Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,

Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızın desteğiyle ilişkilerinizdeki problemleri halledip güçlendirerek başlayabilirsiniz. Ardından ortaklı kazandığınız işlerden gelen paralar, eşin parası ve okült konularda zihniniz aktif olarak çalışabilir. Dolunayın etkisiyle maddi kazançlarınız ön plana çıkıyor ve ilişkilerden, danışmanlıklardan ve ortaklı işlerinizden destek alarak maddi durumunuzda aydınlanmalar yaşanabilir. Sosyal çevreniz ve networkleriniz sayesinde yurt dışı bazlı işlerde iradeyle fırsatlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir sosyal medya hesabı açmak için de uygun olacaktır. Hafta sonuna doğru algınız eğitim, öğretim, yurt dışı bazlı işler ve sosyal medya konuları olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.