Yengeç Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Yengeç Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Çocuklarınızla eğitici aktiviteler yapabilirsiniz. Kendi içinizdeki çocuğu keşfedebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde inisiyatifi karşı tarafa bırakabilirsiniz. Düşünceleriniz ve algınız etkilenebilir. Partnerinizden daha fazla ilgi görmeyi bekleyebilirsiniz. Duygularınızı yazarak ifade edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kendi istediklerinizi yapabilme konusunda zorlanabilirsiniz. Öfkenizi kendinize yöneltebilirsiniz. Çalışma ortamınızda aktif olacağınız, çalışma arkadaşlarınızdan takdir alacağınız bir hafta olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.