Yengeç Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Yengeç Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

Bu haftanın öncelikli konusu kariyeriniz, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık ortamlar, partiler, organizasyonlar, bilinçaltınız, korkularınız, rüyalarınız, kendi istekleriniz, imajınız, fiziksel özellikleriniz olabilir.

Hafta boyunca kariyer konularında hareketli günler geçirebilirsiniz, çok aktif olabilirsiniz, oradan oraya koşturabilirsiniz. Hani ekmeğini taştan çıkarmak kadar çok çalışmak denir ya bu hafta öyle bir hafta.

Yurtdışına taşınma planlarınız varsa, ortaklı bir işi yurtdışı ile bağlama planlarınız varsa, partnerinizle beraber eğitim almak istediğiniz bir konu varsa, eşinizle çözemediğiniz düşünceleriniz varsa halletmek için harika bir hafta.

Bu hafta hem iş hem de ofis arkadaşlarınızla ilgili olarak güzel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Buralardan yeni aşklar başlayabilir, ayrıca günlük rutin işlerinizi hallederken tanışacağınız insanlar, evcil hayvanınızı gezdirirken tanışacağınız insanlarla aşk yaşama şansınız var. İlişkiniz varsa da toplum önünde statünüz değişebilir, ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir.

Eğer evliyseniz ya da ortaklı bir işiniz varsa ani beklenmedik gelişmeler, krizler yaşama riskiniz var. Burada kendinizi iyi ifade etmek, güç gösterisine girmemek önemli. Kendinizi ifade etme konularında güçlenebileceğiniz bir süreçtesiniz bunu iyi değerlendirmek krizlerin aşılması için destek sağlayabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.