Yengeç Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Yengeç Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iletişimden uzak izole bir şekilde başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz aceleci davranışlar yöneticileriniz tarafından eleştirilebilir. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projeniz için yatırımcı ve sermayedar bularak destek alabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı konularınızda süreç sizin düşündüğünüzden farklı ilerlerken bu durum hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Fakat bu durumdan çabalarınız sayesinde şanslı bir şekilde çıkabilirsiniz. Bazı borçlarınızı ve vergilerinizi ödemekte zorluk yaşayabilirsiniz, gelir-gider hesabınızı iyi yapmanızı öneririm. Çok istediğiniz bir eğitimi almak için elinize güzel fırsatlar geçebilir. Evinizde yaptırmak istediğiniz tadilat, boya, badana gibi işleriniz varsa bu hafta hepsi hallolabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.