Yengeç Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mayıs 2024

Yengeç Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusu arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, gruplarınız, projeleriniz olacak. Arkadaş çevreniz, amaçlarınız konusunda değişimler yaşayabilirsiniz. Güvenli alanınızdan çıkmak istemeyebilirsiniz, ancak yeni dünyaya ayak uydurmak zorundasınız.  Yeni çevreler edinmek ve insanlara güvenmeye başlamakla işe başlayabilirsiniz. Umut ettiğiniz ve kendinize inandığınız sürece şans sizinle olacak. Sosyal çevrenizi genişletin. Hedefinize ulaşmak için dikkatli adımlar atmak isteyecek, planlarınızı gerçekçi bir şekilde oluşturacaksınız. Arkadaşlarınızla ortaklı iş yapıyor ya da yapmayı düşünüyorsanız maddi konularda hesaplarınızı iyi yapmalısınız. Kadın arkadaşlarınızın desteğiniz alabilirsiniz. Organizasyonlara katılarak yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Kalabalıklar içerisinde yıldırım aşkına tutulabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.