Yengeç Burcu 13 – 19 Mayıs 2019

13 Mayıs 2019

Yengeç Burcu 13 – 19 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

19 Mayıs Akrep burcundaki dolunay sizin aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz, yaratıcılık alanınızda gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz. Size iyi gelmeyen ilişkiniz bitebilir ya da iyi gelen bir ilişki resmiyete dökülebilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dolunayı kullanabilirsiniz. Hobilerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bekarsanız arkadaş çevreniz sayesinde yeni birileriyle tanışabilirsiniz ayrıca kalabalık ortamlarda da yeni kişilerle tanışma şansınız çok yüksek.

Eş ve ortaklı işlerle ilgili problemleriniz varsa uzlaşma yoluna gidebilirsiniz ve bu sayede güç kazanabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Davalık olaylarınız varsa sizin lehinize sonuçlanabilir.

Bu dönem özellikle mide, yumurtalık ve göğüs konularında hassasiyetleriniz artabilir. İmajınızla ilgili mücadeleler verebilirsiniz. Kendinizi daha pasif agresif hissedebilirsiniz, öfkenizi içinize yöneltmek yerine spor yapmak size daha iyi gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Ekrem Alparslan uysal 16 Mayıs 2019 at 14:21 Yanıtla

    Güzel. Teşekkür ederim. tuğba hanım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.