Yengeç Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Yengeç Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kardeşlerinizle keyifli zamanlar geçirirken aynı zamanda hararetli tartışmalara da açıksınız. 5 yıl önce böyle demiştin 2 yıl önce böyle  yapmıştın gibi tartışmalara girmezseniz güzel bir hafta annem. Hafta boyunca kafanız hafta sonu nereye kaçsam diye düşünmekte olacak. Hızlıca bir yurtdışı planına girişebilirsiniz fakat önünüze bazı engeller çıkabilir. Kariyer hayatınızda gözlerin üzerinizde olduğunu ve herkesin sizin yerinizde olmak istediğini biliyorsunuz. Başarınıza başarı katacağınız ve hatta ödül alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Oldukça şifalandığınız ve gelecek döneminizi belirleyeceğiniz bir hafta olacak.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.