Yengeç Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

10 Aralık 2022

Yengeç Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya rutin işleriniz, sağlığınız, çalışma arkadaşlarınız, ilişkilerinizde iletişiminiz konu olacak. İşinizi yaparken dikkatli ve sistemli çalışacak ve faydalı olmak isteyeceksiniz. Ortaklaşa gelirlerle ilgili sorumluluk alacaksınız. Yeni bir işe başlayacaksanız hukuki alanlardaki düzenlemelere dikkat etmenizde fayda olacaktır. Ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinize önem vereceksiniz, kendinizi ihmal etmemeye çalışın. Çevrenizde ve ikili ilişkilerinizde sözü dinlenen kişi olacaksınız. Partnerinizle birlikte hayattan keyif almak isteyeceksiniz. Farklı düşünce tarzında olan gruplarla iletişim kurabilir, teknoloji alanında yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.