Yengeç Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Yengeç Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Haftanın ilk günü itibariyle sosyal çevrenizde daha konuşkan olabilirsiniz. Daha çok arkadaşlık kurabilirsiniz. Salı günü yurtdışına çıkma, seyahat planını yapabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizde süregelen krizleri çözme fırsatı elde edebilirsiniz. Cuma günü itibariyle yabancı dil öğrenmek, kendinizi geliştirmek gibi uğraşlara vakit ayırabilirsiniz. Cumartesi günü aileniz ile ilgili önemli gündemler yaşanabilir. Ev taşıma kararı alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.