Yengeç Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Aralık 2023

Yengeç Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız, rutin işleriniz, sağlık konularınız oluşturacak. İlişkilerinizin öne çıkacağı bir hafta olacak. Daha çok mantığınızla hareket edecek, duygularınızı belli etmek istemeyeceksiniz. İletişime açık olmanız ve girdiğiniz ortamlarda fark edilmeniz avantaj sağlayabilir. Başarınızı arttırabilmeniz için işinizde ayrıntılara önem vermeniz gerekecek. Hedefinize sadık kalarak ilerlemeniz iyi olacaktır. Verdiğiniz sözleri yerine getirecek ve iş konusunda hırslı davranacaksınız. Karşılaşabileceğiniz zorluklar karşısında planlı hareket edeceksiniz. Sezgileriniz güçlü olacak, ancak siz tedbiri elden bırakmayın.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.