Yengeç Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Yengeç Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yengeç;

Pazartesi borçlarınız ile alakalı babanız ya da patronunuzdan destek alıp yaralarınızı sarabilirsiniz maddi konularda desteklendiğiniz bir süreçtesiniz. Çarşamba günü aldığınız enerjinizin biraz düştüğünü hissedebilirsiniz. Ameliyat ve operasyonlar gündeme gelebilir. Günlük sorumluluklarınızı yerine getirmek istemeyebilirsiniz. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Özellikle maddi konularda geçmiş kapınızı çalabilir, ödemeyi unuttuğunuz borcunuz, vergileriniz varsa gündeme gelebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.