Yengeç Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Temmuz 2023

Yengeç Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Motivasyon kaynaklarınız, hayat amacınız ve dış görünümünüzle ilgili konuların gündem olacağı bir hafta olacak. Farklı kültürleri öğrenmek ve motivasyonunuzu bu yolla arttırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi bir çırpıda bitirmek isteyebilirsiniz. Aceleci tavrınızla her işe yetişmeye kalkabilirsiniz. Dikkatiniz dağılabilir. İkili ilişkilerinizde karşı tarafa da özgürlük alanı tanımanızda fayda olacaktır. Maddi olanaklarınızı arttırmak adına yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. İşinize çok fazla yoğunlaşabilir ve kendinizi ihmal edebilirsiniz. Gruplar içinde insanları bir araya getirebilirsiniz. Yardımsever tutumunuzla arkadaşlarınız arasında fark edilecek ve değer görebileceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.