Yengeç Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Yengeç Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya endişeleriniz, başkalarına anlatmadığınız konularınız, kısıtlanma hissiniz ile gireceksiniz. Sanatsal yönlerinizi açığa çıkaracaksınız. Sakin ve sesiz kalmak ve kendinizi dinlemek isteyeceksiniz. Cazibeniz artacak, insanlara gizemli geleceksiniz. Sezginizi ve hayal gücünüzü kullanarak kendinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Daha çok içsel anlamda dönüşüm yaşamak isteyeceksiniz. Kariyer konularında başarılı olmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz, şans sizden yana olacak. Statünüz ve itibarınız artacak. İçinize çekilebilir ve yeni projeler üretmek konusunda risk almak istemeyebilirsiniz. Yeniliklerden ve yeni sorumluluklar almaktan çekinmemelisiniz. Farklı alanlarda da hedefler koyarsanız başarılı olacaksınız.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.