Yengeç Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2024

Yengeç Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Kariyeriniz, başarılarınız, statünüz ve otorite figürleri ile ilgili konularla ilgileneceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda sürekli fikir değişikliği yaşayabilirsiniz. Kapasitenizi, sorumluluk bilincinizi, hedeflerinizi değerlendirirken gerçekçi yaklaşmaya çalışın. Bu hafta enerjinizi insanları anlamaya ve onların hayatını değiştirmelerine yardımcı olmaya adayabilirsiniz. Kendinizi unutmayın. Yolculuk planı yaptıysanız ufak aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Statünüzü arttırmak için eksiklerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İçinizdeki cevheri ortaya çıkarma zamanı olabilir. İşinizde sorunlarınız varsa da açıkça konuşmanız gerekebilir. Kendinizi yalnız hissedebilir, anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.