Yengeç Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Ekim 2022

Yengeç Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ailenizle beraber bir araya gelerek bol sohbetli vakitler geçiriyorsunuz. Borçlarınızla ilgili aile büyüklerinden göreceğiniz destek sizi rahatlatabilir. Evinizle ilgili dekorasyon, boya-badana gibi değişiklikler yapmak için oldukça uygun bir haftadasınız. Ailenizle kurduğunuz ilişkileriniz iyi giderken iş hayatınızda da zorlukları birer birer aşarak başarıya ulaşacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Haftanın sonuna geldiğinizde yurtdışıyla ilgili beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Gergin ve agresif olmamanız için meditasyon yapmanızı tavsiye ederim annem.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.