Yengeç Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Yengeç Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yılın ilk haftasında ortaklaşa işleriniz ve ikili ilişkileriniz gündeminizde olacak. Çalışma hayatınızda daha verimli olmak isteyebilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimlere başlama konusunda zorlanabilirsiniz, sorumluluklarınız fazla gelebilir. Hem gelecekle ilgili plan yapmak hem de gerçekleştirme konusunda zorlanmak sizi yoracaktır. Yapmanız gereken anlaşmalarda ertelemelerle karşılaşabilirsiniz, etkisi uzun sürmeyecektir. Ortaklı işleriniz, evliliğinizle ilgili net kararlar alabilirsiniz. Hayatınızı yapılandırmak adına verdiğiniz kararlar sizi rahatlatacaktır. Bu süreçte duygularınızdan çok mantığınız devrede olacak. Hedeflerinizi ve anlaşmalarınızı kısa süreli yapmak daha avantajlı olabilir. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.