Yengeç Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Yengeç Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaşlarınız, projeleriniz, kısıtlanma hissiniz ile geçireceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Eski arkadaşlarınız iletişim kurmak isteyebilir. İlişkileriniz yoluyla kazanç sağlamak isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz gruplar içerisinde fikirlerinizle tanınma ve onaylanma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında güvenilen kişi olacaksınız. Çok istediğiniz bazı şeylerin gerçekleşme olasılığı ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi kariyer alanında ön plana çıkarabilirsiniz. Başkalarını anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Farklı bakış açılarını hayatınıza dahil etmeniz bakış açışınızı genişletmenizi sağlayacaktır. Sevildiğinizi ve sahiplenildiğinizi hissetmek isteyeceksiniz. Giyiminize ve kendinize özen göstereceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.