Yengeç Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Yengeç Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Salı günü borçlarınız ve ödemeler sizi sıkıştırabilir. Harcamalarınızın sorumluluğunu almanız gerekebilir. Perşembe günü patronlarınız ile yaşadığınız bazı krizleri çözebilirsiniz. Cuma günü iş arıyorsanız yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş başvurularınızı yapabilirsiniz. Aynı gün önemli bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizi ileriye götürecek bir eğitime başlayabilirsiniz. Pazar günü partneriniz ile onun ailesi yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.