YENGEÇ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

YENGEÇ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Partnerinizi önemseyeceğiniz bir dönem olacak. Eşinize sürprizler yapabilir, ilişkinizi yenileyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yeni adımlar atacak, duygusal olarak güvende hissedeceksiniz. Sorumluluk alıp, paylaşabileceksiniz. Kendi düzeninizi dayatmaktan kaçınmalısınız. Kendinizle kalmak isteyeceğiniz bu dönemde duygularınızı göz ardı edebilirsiniz. Hissettiklerinizi ifade etmek iyi gelebilir, pasif kalmanız öfkenizi kendinize yönlendirmenize neden olabilir. İşlerinizi tamamlamak için yalnız kalmak iyi gelebilir. Gereksiz kuruntulara ve endişelere kapılmamalısınız. Platonik aşklar yaşayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.