YAY (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

YAY (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Finansal alanda düzene girmek isteyebilirsiniz. Borç ve alacaklarınızı yapılandırabilirsiniz. Yeni iş girişimleri ve yeni kazanç yolları için kolları sıvayabilirsiniz. Finansal anlamda özgür olmak isteyebilirsiniz. Beklediğiniz bir para var ise gecikme yaşayabilirsiniz. Kendi değerinizin farkına vardığınız bir süreç olabilir. Yatırım yapmak istiyorsanız rutin düzeninizi etkilemeden yapmaya özen göstermelisiniz. Eski düzeni sonlandırmak için ideal bir ay olabilir. Bankalar, alacaklarınız ve borçlarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan güvende olmak isteyebilirsiniz. Yeni yatırımlar ve işlerle ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunun için adımlar atabilirsiniz. Finansal konulara netlik kazandırdığınızda rahatlamış hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızı bir düzene sokmak, beslenmenizi değiştirmek gibi konularda hızlı kararlar alabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.