YAY (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

YAY (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

Eksik bıraktığınız şeyleri tamamlamak ve kontrolü elinize almak isteyeceksiniz. Kendinizi dönüştürmek konusunda motivasyonunuz olacak. Ödemeleriniz konusunda endişe duyabilirsiniz. Duygusal açıdan para kazanma ve finansal durumlarınızla ilgili değişkenlikler yaşayabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı baskılayabilirsiniz. Günlük yaşamınız, iletişiminiz haraketli ve değişime açık olacak. Kendinizi yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle birlikte rahat hissedeceksiniz. Düşüncelerinizin, zevklerinizin farklı olduğunu görebilirsiniz.  Yeni edindiğiniz bilgileri paylaşmak ihtiyacı hissedeceksiniz. Sosyal medyayı kullanarak iletişim kurabilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. İnteraktif iletişim araçlarını kullanırken bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni anlaşmalar yapabilir, imza atabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.