YAY (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Nisan 2023

YAY (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kendinize karşı dürüst olmanız gereken bir ay olacak. Duygusal gelgitlerinizi iyi yönetecek gücünüz olacak. İletişim içinde olmamak insanların sizi yanlış anlamasına sebep olabilir. İç huzurunuzu sağlamak adına paylaşımlarda bulunmak size iyi gelecek. Çevrenizdeki gizemli olaylara ve konulara ilginiz artacak. Kendi gücünüzü fark edebilirsiniz. Günlük işlerinizde inisiyatifi elinizde tutmak isteyeceksiniz. Sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Küçükte olsa hallettiğiniz işler ileride size avantaj sağlayabilirler. İnandığınız işlerin üzerine giderseniz başarılı olacaksınız. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek enerjinizi arttırabilir. Sporu hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.