YAY (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

YAY (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kariyerinizle ilgili yaptığınız çalışmaların sonucunu görmek isteyeceksiniz. Analitik beceriniz yüksek olduğu için birçok işi bir arada bitirebileceksiniz. Hassas ve yardımsever davranacaksınız. Herkesin sizin gibi sistemli çalışmasını isteyeceksiniz. Geçmişte tanıdığınız kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. Mesleki konularda değişim yapmak için girişimleriniz varsa sonuçlandığını görebilirsiniz. Kariyer planlamalarınızı yaparken duygularınıza göre değil mantığınıza göre seçim yapmalısınız. Enerjinizi ikili ilişkilerinize yöneltmeniz işlerinizi bitirmenizi zorlaştırabilir. Yaratıcı ve hareketli olacaksınız. Çocuklarınızla fiziksel aktiviteler yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Duygularınızı hoşlandığınız kişiye aniden açıklayabilirsiniz. Mantığınızı devreye sokmakta zorlanabilirsiniz. Yaptığınız işler sonrasında takdir görmek isteyeceksiniz. Israrcı ve gayretli tavrınızla başarılı olma şansını yakalayacaksınız. Para kazanma konusunda desteklenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.