YAY (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

YAY (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bunaldığınız, kısıtlanmış hissettiğiniz alanlarda değişim başlatma zamanı olacak. Güçsüz yanlarınızı keşfettiğiniz, dinlenmeye çekildiğiniz bu dönem yeni bir kabuk oluşturduğunuzu düşünebilirsiniz. Sorunlarınızla yüzleşin, önce kendinizi sonra başkalarını affedin, değişiminiz böyle başlayacak. Üzerinizden baskının kalktığını hissedeceksiniz. Hayal dünyanıza fazla dalıp gerçeklikten kopmayın.  Sizi iyileştirecek her şey sizde mevcut, biraz kendinize izin verin. İnsanlar size sırlarını söyleyebilir. İkili ilişkilerinizde son sözü siz söyleyen olmak yerine daha esnek olabilirsiniz. Eleştirel davranıp ilişkilerinizi sabote etmeyin. Duygusal ve ticari birlikteliklerinizde başarılı olmak için sakinliğinizi korumanız gerekecek. İşinizi ve eşinizi sahiplendiğinizde daha güçlü ilerlediğinizi göreceksiniz. Çalışmak ve işinize kendinizi vermek için uygun bir süreç olacak. Somut sonuçlar istiyorsanız, gerçekçi yaklaşımlarda bulunmanız gerektiğiniz göreceksiniz. Keyif almak sizin elinizde.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.