Yay Burcunda Yeniay

23 Kasım 2022

Yay Burcunda Yeniay

?Selamlar canım arkadaşlarım,
?24 Kasım 2022 tarihinde 01:57’de Yay burcunun 1 derecesinde yeniay deneyimleyeceğiz. Yeni Aylar, yeni başlangıçlar yapma, yeni kararlar almakla ilgili enerjiler barındırır. Yay burcunun 1 derecesinde olacağı için bu derecelerin +\- 5 derece yakınlarında gezegen yerleşimleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Yay, Terazi ve Kova, Aslan, Koç burçları daha olumlu etkilenirken, İkizler, Başak ve Balık burçları biraz daha zorlanabilir, Ay’ın ışığı yeniaylarda görünmediği için herhangi bir şey başlatmak isterseniz de 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
?Yay burcu ise, yüksek eğitim, üniversiteler, akademiler, inançlar, din adamları, yabancılar, turizm, yabancı diller, ticareti anlatmaktadır. Bu konular ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte öğretmenlerle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Bireysel bazda bir eğitime başlamak için destekleyici bir süreçtir. Bu dönem daha fazla seyahat konuları gündeminize gelebilir.
?Yeniay’ın yöneticisi Jüpiter durağan pozisyonda. Durağan pozisyon demek ise bir yere takılı kalmak demektir. Özellikle takılı kalınan ilerlememiş, özellikle de hem siyasi hem eğitimle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Açıkçası yeniayın çok zorlayıcı bir etkisi yok ancak yine de Yay burcu fanatizmi de temsil ettiği için fanatik olaylar, holiganizm, dini yerlere saldırılar konusunda dikkatli olmak da fayda görüyorum.
?Gökyüzünde değişken enerji çok fazla o yüzden bu dönem alınan kararlar değişkenlik gösterebilir, daha evvel yapmam denilenler yapılabilir.
?Yay bilginin anlam kazanması demektir. Dolayısıyla bu süreçte alınan eğitimler hayata bakış açınızı da değiştirebilir.
?Mülteciler, uluslararası ilişkiler, havacılık sektörü bu dönemin konusu gibi gözükmektedir.
?Bu yeniayda benim için en önemli risk, uçakları temsil eden Jüpiter durağan olduğu için, uçak kazaları, uzaya fırlatılan roketlerle ilgili problemler, düşen gök cisimleri, paraşüt kazaları gündeme gelebilir.
Umarım hayrımıza olur.???
Tuğba Karadayı. #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Kasım #yay #yeniay #yayyeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.