Yay Burcu(28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Yay Burcu(28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

YAY

Haftanın ilk günü kız kardeşiniz veya kuzeniniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Onların hayatında gelişmeler yaşanabilir. Salı günü aileniz ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Ayrıca şifa çalışmalarına yönelebilirsiniz. Cuma günü civarında aşk hayatınızda önemli yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınız ile ilgili sizi üzen gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise hobilerinize vakit ayırabilir, onları daha ciddiye almaya başlayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.