Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, haftanın ilk günü iletişim konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi net şekilde ifade edemeyebilirsiniz. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız iletişim, kardeşler, yakın çevrede olabilir. Çarşamba günü civarında çalışma ortamınızda krizler ortaya çıkabilir. Hafta sonu ise aldığınız sorumluklar ile ilgili yakın çevrenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanında maddi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Pazar günü ise daha suskun olabilirsiniz. İletişiminizi sınırlayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.