Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, aile, ev, yuva, ikili ilişkiler, eşler, ortaklar, çocuklar, taşınma gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, maddi konular, yakın akrabalar, kardeşler, iletişim gibi konular gündeminizde olurken hafta sonunda ise evlilikler, ortaklıklar, aile, yuva, çocuklar gibi konular daha ön plana çıkabilir. Aileniz, eviniz, yuvanız, yaşadığınız ortam ile ilgili hayalleriniz yakın ilişkilerinizde kafa karışıklığına sebebiyet verebilir. Daha güzel bir eve taşınmak istiyorsunuzdur ama bu durum eşinizin koşullarına uymuyordur veya bekarsanız aileniz için yapmak istediğiniz bir fedakarlık, evlilik ile ilgili planlarınıza ters düşüyordur gibi konularda kafanız karışabilir. Bu konularda daha ortaklaşarak hareket etmenizde fayda vardır. Yakın ilişkinizdeki bu kafa karışıklığını, daha mantıklı olanı seçerek ve ortak hobileriniz veya çocuklarınızdan destek alarak çözebilirsiniz. Bu ortaklaşma hem size hem de ona şifa olacaktır.

Hafta sonunda, eğer taşınmayı düşünüyorsanız hayallerinizdeki ev için harekete geçebilirsiniz. Veya evinizi sizi daha mutlu edecek şekilde dekore etmek için kolları sıvayabilirsiniz. Ev, yuva, aile ile ilgili konular gündem de olacaktır. Aileniz veya yuvanız ile ilgili hayallerinizin daha gerçekçi ve ayakları yere basan hedefler olmasına dikkat edin. Bu konuda sezgilerinize ve içgüdülerinize göre karar verebilirisiniz.

Yay , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.