Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, haftanın ilk günü iletişiminiz, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İletişiminiz artabilir. Salı günü kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile olan problemlerinizi çözebilirsiniz. Çarşamba günü iş arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da eğitimleriniz ile ilgili yenilikler ortaya çıkabilir. Yakın yerlere seyahat edebilirsiniz. Aynı gün sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iletişiminiz güzelleşebilir. Eğitiminiz ile ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Pazar ise evinizdeki sorumluluklarınız değişebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.