Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve Yükselen Yaylar, haftaya kariyerinize odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Hafta ortasında kendinizi ortaya koymakla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz destek gelmediği için kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Kendinizle ilgili hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Korkularınızın üzerine gittiğiniz ve onları dönüştürerek kendinizi daha güçlü hissettiğiniz bir dönem olabilir. Cuma günü civarı aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, bu kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili güven problemleri gün yüzüne çıkabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.