Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

6 Temmuz 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, aşk, hobiler, çocuklar, ikili yakın ilişkiler, eşler, ortaklar, aile, yuva, ev, finansal konular ile ilgili bir gündeminiz olabilir.

Çocuklarla ilgili bir konuda maddi destek ihtiyacınız artabilir. Bunun için kaynak arayışına girebilirsiniz. Bu konularda belki ailenizden destek görebilirsiniz. Çocuklarla veya hobilerinizle ilgili bu kaynak arayışında hesap hatalarına dikkat edin.

Çocuklarla, aşkla veya hobilerinizle ilgili çevrenizdekilerin hayatını güzelleştirmek sizin de ikili ilişkilerde uyumu ve mutluluğu yakalamanızı sağlayacaktır. Evlilik ve ortaklıklar konusunda uyum ve şifalanma sizleri bekliyor.

Bu hafta, Kiron sizin 5. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Aşk ve çocuklar konusunda yara aldığınız konuların temel nedenini bulmak için ideal zamanlardır. Bu konularda içinize dönüp analizler yapabilirsiniz. Problemin temelini anlamak en büyük şifa kaynağı olacaktır.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Borçlar, krediler, finans konuları ile ilgili aksaklıklar yaşadığınız süreç artık bitiyor. Bu konularda gerekli adımları artık daha rahat yapabileceğiniz bir zaman dilimi sizleri bekliyor.

Aşk hayatınızın hızlandığı bir süreç sizleri bekliyor. Ancak şunu unutmamalısınız ki hayatınıza giren yeni kişiler aynı hızla hayatınızdan çıkabilir. Bu nedenle bu süreci kişileri olabildiğince iyi tanımaya çalışarak geçirebilirsiniz.

Sağlık problemlerinizin daha kolay çözüme kavuşacağı bir süreç sizleri bekliyor. Sinir sıkışmaları gibi sorunlar yaşadıysanız artık bunlar rayına girecektir.

 

Yay , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.