Yay Burcu ve Yükselen Yay (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YAY

Yay Burcu ve Yükselen Yay, Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftanın ilk günü gelecek planlarınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Artık ne istediğinizi fark edebilir ve bunlar için neler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çarşamba günü sosyal çevrenizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, gruplara girebilirsiniz. Bu süreçte eski arkadaşlarınızı çok ihmal etmemeye çalışın. Perşembe günü itibariyle kendinizi çok daha özel hissettiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Çevrenizin de beğenisini üstünüzde toplayacaksınız. Bu dönemde ilişkileriniz adına güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü gelecek planlarınız için adım atabilirsiniz. Hayalleriniz için mücadele edecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızdan önemli haberler alabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizde ufak tartışmalar yaşanabilir. Yay Burcu ve Yükselen Yay.

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.