Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, Salı günü civarı maddi kaynaklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Para kaynaklarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde iş ortamınızda çaba harcayabilirsiniz. Daha fazla çalışmanız gerekebilir. Çalışmaya kendinizi çok kaptırıp sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem kardeşleriniz, yakın çevrenizde olabilir. İletişiminiz artabilir, kendinizi daha konuşkan hissedebilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde maddi kazançlarınız artabilir. Kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz. Günün devamında ev almak için adım atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu çalışma arkadaşlarınız ile gerilebilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi biraz boğabilir. Maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Kardeşleriniz, eğitim hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.