Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Selamlar sevgili Yaylar ve Yükselen Yaylar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar paralar ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorunları olan ilişkiler için bitişler gerçekleşebilir. Güzel giden ilişkiler için ise evlilik kararı alınabilir. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda kendiniz, yetenekleriniz, potansiyellerinizde olabilir. Hafta sonu ilişkilerle ilgili problemlerinizi çözebilirsiniz. Çözüm için adım atan taraf siz olabilirsiniz. Pazar günü ailenizden getirdiğiniz korkularınızla ilgili çözümlemeler yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.