Yay Burcu ve Yükselen Yay (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başında hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Oldukça kararlı olabilir, sabit fikirli bulunabilirsiniz. Aynı gün aile içinde destek görebilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizin arkanızda olduğunuzu fark edebilir bundan dolayı kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Salı günü kardeşleriniz ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkma kararı alabilirsiniz. Çarşamba günü ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Ev içindeki finansal durum daha iyi bir hal alabilir. Cumartesi günü civarında hayatınızda önemli gündemleriniz olacak! Hayatınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Hayata bakış açınız, amacınız artık farklılık gösterebilir. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. İlişkileriniz ile ilgili de gündemleriniz olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.